Inteligentní dům od Somfy

Inteligentní domácnost vám dopřeje příjemné benefity

 

 

 

Dopřejte si dokonalý komfort bydlení, zvýšené bezpečí a výrazné úspory na energiích! Celou svou domácnost můžete ovládat snadno a rychle prostřednictvím svého chytrého telefonu. A to odkudkoli, třeba i ze svých cest nebo z práce. Příjemné pohodlí ještě umocní předem nastavené “scénáře“, které na ovládání vašeho domova budou myslet za vás. Toužíte po chytré domácnosti? Představujeme vám systémy TaHoma Swith od naší partnerské společnosti Somfy.

 

Mějte celou svou domácnost pod kontrolou
 

Co vše automatizace domácnosti dokáže?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako markýzy, venkovní žaluzie a rolety, ale i garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, můžete si zvolit aplikace Connexoon, nebo systém TaHoma®.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud tak například teplota v domě přesáhne váminastavený počet stupňů a čidlo zaznamená intenzivní sluneční záření, venkovní žaluzie se automaticky stáhnou, aby nedošlo k přehřívání interiéru.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Automatizace přináší pohodlí, bezpečí a úsporu na energiích.

O systému TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny. Poskytuje vám zpětnou vazbu a spolehnout se můžete i na podporu zabezpečení celého objektu.

Zjistěte o systému více, nebo se obraťte přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jaký systém je vhodný právě pro vaše potřeby.

 

S TaHomou® ovládáte celou domácnost odkudkoli pomocí svého chytrého telefonu

 

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Jednotlivé aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace se starají o jednotlivé části vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o vytvoření příjemné atmosféry na terase.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost – mátena výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo se obraťte přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jaký systém je vhodný právě pro vaše potřeby.

 

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen vjezdovou bránu a garážová vrata.

 

 

Zajímá vás více?

Zajímají vás konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost nabídnout? Jsme zde pro vás.