Inteligentní dům od Somfy

Inteligentní domácnost vám dopřeje příjemné benefity

 

 

 

Dopřejte si dokonalý komfort bydlení, zvýšené bezpečí a výrazné úspory na energiích! Celou svou domácnost můžete ovládat snadno a rychle prostřednictvím svého chytrého telefonu. A to odkudkoli, třeba i ze svých cest nebo z práce. Příjemné pohodlí ještě umocní předem nastavené “scénáře“, které na ovládání vašeho domova budou myslet za vás. Toužíte po chytré domácnosti? Představujeme vám systémy TaHoma® a Connexoon od naší partnerské společnosti Somfy.

 

Mějte celou svou domácnost pod kontrolou
 

Co vše automatizace domácnosti dokáže?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako markýzy, venkovní žaluzie a rolety, ale i garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace, můžete si zvolit aplikace Connexoon, nebo systém TaHoma®.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud tak například teplota v domě přesáhne váminastavený počet stupňů a čidlo zaznamená intenzivní sluneční záření, venkovní žaluzie se automaticky stáhnou, aby nedošlo k přehřívání interiéru.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Automatizace přináší pohodlí, bezpečí a úsporu na energiích.

O systému TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny. Poskytuje vám zpětnou vazbu a spolehnout se můžete i na podporu zabezpečení celého objektu.

Zjistěte o systému více, nebo se obraťte přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jaký systém je vhodný právě pro vaše potřeby.

 

S TaHomou® ovládáte celou domácnost odkudkoli pomocí svého chytrého telefonu

 

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Jednotlivé aplikace Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace se starají o jednotlivé části vašeho domova. Jedna o stínění, druhá o vrata a bránu, třetí o vytvoření příjemné atmosféry na terase.

Ovládání aplikací, respektive prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost – mátena výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

Zjistěte více informací o aplikacích Connexoon, nebo se obraťte přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jaký systém je vhodný právě pro vaše potřeby.

 

Connexoon je ideálním řešením, pokud chcete pro začátek ovládat např. jen vjezdovou bránu a garážová vrata.

 

 

Zajímá vás více?

Zajímají vás konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost nabídnout? Jsme zde pro vás.