Vertikální žaluzie s dřevěnými lamelami

V nabídce naleznete 10 barevných odstínů lamel v imitaci dřeva.

Horní AL profil – bílý.

Krycí lišta – pomocí konzol a dřevěné lamely lze zakrýt horní AL PROFIL

Ovládání – řetízkem a provázkem

Provedení – šířka  89 mm

Maximální šířka 1ks je 5800 mm

Stylový, vysoce estetický a luxusní prvek vhodný jako doplněk moderních interiérů. Montuje se na strop, nebo stěnu. Žaluziemi lze řešit i atypické stínění oken, jako jsou šikmá, nebo oblouková okna. Vzhledem k vysoké hmotnosti dřevěných lamel jsou rozměry vertikálních dřevěných žaluzií omezené.Dřevěné vertikální žaluzie s lamelou šíře 89 mm jsou nejen efektivním, ale i estetickým řešením interiérového zastínění. Předností těchto žaluzií je jejich snadná ovladatelnost, údržba a tvarová stálost. Vertikální žaluzie jsou vhodné spíše pro širší okna. Nabízíme v několika dekorech.

Široká kolekce materiálů ve spojení s dokonalou technikou nabízí všestranné aplikace v interiéru. Vertikální žaluzie zcela nahrazují tradiční záclony a horizontální meziokenní žaluzie. Zároveň mohou sloužit k rozmanitému členění interiéru, a to i ve stísněných prostorech. Jsou také ideálním řešením pro zastínění větších ploch. Pomocí jediného mechanismu lze ovládat i takové plochy, na jejichž zastínění by bylo třeba několik horizontálních žaluzií nebo rolet.

Lze jimi zakrýt i jakoukoli část nábytku, která se nám příliš nelíbí, ale v současné chvíli nemáme čas a energii s tím něco jiného udělat. Přemýšlíte o tom jak zastínit svůj oblíbený koutek v obýváku, kde si pravidelně v křesílku čtete, aniž byste museli spoléhat na žaluzie nebo klasický paravan? Pokud se nechcete pouštět do žádných stavebních úprav a utrácet zbytečně peníze, oddělte se od okolního světa závěsem v podobě vertikálních žaluzií!

Design těchto dřevěných vertikálních žaluzií je schopen interiér pohledově zvětšit, předělit nebo zastínit požadovaný prostor. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit také zešikmenou vertikální žaluzii, samotná montáž se provádí na předokenní výklenek nebo na strop. Nelze provádět montáž přímo na okenní rám.