Inteligentní dům od Somfy

Inteligentní domácnost vám dopřeje příjemné benefity

 

 

 

Dopřejte si dokonalý komfort bydlení, zvýšené bezpečí a výrazné úspory na energiích! Celou svou domácnost můžete ovládat snadno a rychle prostřednictvím svého chytrého telefonu. A to odkudkoli, třeba i ze svých cest nebo z práce. Příjemné pohodlí ještě umocní předem nastavené “scénáře“, které na ovládání vašeho domova budou myslet za vás. Toužíte po chytré domácnosti? Představujeme vám systémy TaHoma Swith od naší partnerské společnosti Somfy.

 

Mějte celou svou domácnost pod kontrolou
 

Co vše automatizace domácnosti dokáže?

Automatizovaná domácnost vám umožní snadno a efektivně ovládat stínění jako markýzy, venkovní žaluzie a rolety, ale i garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení. Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace TaHoma Switch.

Vše můžete ovládat na dálku ze svého chytrého telefonu či tabletu, nebo nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře. Pokud tak například teplota v domě přesáhne váminastavený počet stupňů a čidlo zaznamená intenzivní sluneční záření, venkovní žaluzie se automaticky stáhnou, aby nedošlo k přehřívání interiéru.

S odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti se můžete seznámit na webu Somfy.

Automatizace přináší pohodlí, bezpečí a úsporu na energiích.

O systému TaHoma®

Komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma® se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny. Poskytuje vám zpětnou vazbu a spolehnout se můžete i na podporu zabezpečení celého objektu.

Zjistěte o systému více, nebo se obraťte přímo na nás, rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, jaký systém je vhodný právě pro vaše potřeby.

 

S TaHomou® ovládáte celou domácnost odkudkoli pomocí svého chytrého telefonu

 

 

 

 

 

 

Zajímá vás více?

Zajímají vás konkrétní systémy, nebo se jen chcete informovat, co vám může přechod na automatizovanou domácnost nabídnout? Jsme zde pro vás.