PVC nadokenní roletový box.

PVC nadokenní roletový box – systém OPOTERM

Typy realizace:

 

 

Systém nadokenních rolet OPOTERM  je určen pro použití v novostavbách nebo rekonstruovaných stávajících budovách. Umožňuje použití optimálních řešení pro architekty a projektanty. Konstrukce systému umožňuje montáž s přiznaným boxem, s částečným nebo celkovým zaomítáním . Jednou z možností řešení je použití moskytiéry vestavěné do roletového boxu. Takto integrovaný systém zaručuje nezávislý pohyb rolety a síťky proti hmyzu. Servisní přístup (z přední nebo dolní části boxu z interiéru) můžeme zvolit ještě před konečnou montáží celé rolety. Oblíbené rolety okenářských firem, kdy se montují okna již s funkční roletou.

• Konstrukce
Hliníkové lamely jsou zhotoveny z vysoce kvalitního hliníkového plechu vypěněným polyuretanovou pěnou opatřeného dvouvrstvým lakem, pro který je charakteristická vysoká odolnost proti oděru a působení povětrnostních vlivů. Díky pěnové výplni mají lamely výborné tepelné a zvukové izolační schopnosti. Vnitřní izolace boxu výrazně zvyšuje tepelnou izolaci. Navíjecí box rolety je vyroben z plastů nejvyšší kvality zabudovaný do podhledu, tím tvoří nedílnou součást fasády. Vodící lišty pro vedení lamel zle volit v provedení plast nebo hliník. Komponenty systému OPOTERM nenarušují konstrukci oken, dveří a překladů. Použití ocelových výztuží spolu s bočními a spodními kotvami zaručuje boxu vysokou stabilitu i při značných šířkách boxu.

• Snadné ovládání
Ovládat rolety lze ručně popruhem nebo pohodlně elektrickým pohonem, skupinovým nebo centrálním ovládání nebo s časovou automatikou.

• Uživatelské přednosti

Promyšlená konstrukce rolet a vhodně zvolené výrobní materiály, jsou zárukou spolehlivé ochrany před nezvanými hosty. Další předností je dokonalá termická izolace, což v zimním období podstatně snižuje náklady na vytápění  a v létě citelně snižuje zahřívání místností. Spojení se systémem MOSKYTO dodatečně chrání vnitřní části budovy před veškerým hmyzem, přičemž nezabraňuje průniku světla a vzduchu do místností.

• Barevné provedení
Velký výběr barev v základní nabídce umožňuje vyhovět potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.  Boxy a vodící lišty jsou k dispozici v bohaté nabídce polepů renolitovou fólií.