Hliníkové lamely

Hliníkové lamely (pancíř rolety) tvoří roletové lamely jednotlivých typů a vlastností vyrobené z vysoce kvalitního hliníkového plechu, vyplněné bezfreonovou polyuretanovou pěnou, lakované práškovou vypalovací barvou (komaxit). To znamená, že se vyznačují vysokou odolností vůči otěru a působení atmosférických vlivů. Jsou nabízeny také roletové lamely vyznačující se vyšší tuhostí a stabilitou vyrobené z extrudovaného hliníku.

 

➡  Barevné možnosti lamel:

 

 

 

➡  Typy hliníkových lamel:

 
 

PA 39 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Profil PA 39 patří k neoblíbenějším hliníkovým profilům. Jeho úspěšnost potvrzuje skutečnost, že z něho vyrobené rolety mnoho let chrání domy v celé Evropě. Použití tohoto profilu přeje jeho malá šířka a štíhlý tvar. Profil se navíjí dokonale a pohodlně se vejde dokonce i do malých kazet. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací. Nízká hmotnost umožňuje použití ručního pohonu, pružinového nebo elektrického ovládání. PA 39 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačuje velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

Lamela PA 40

PA 40 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Profil PA 40 je určen pro použití u okenních rolet, do dveřních otvorů a výkladních skříní s malými rozměry. Tyto profily se vyznačují lepšími technickými parametry a potažmo jsou stabilnější. Zároveň dobré navíjecí průměry umožňují použití tohoto profilu do kazet s malými rozměry. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací. Nízká hmotnost dovoluje použití ručního pohonu, pružinového a elektrického ovládání. PA 40 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

 

Lamela PA 43

 

PA 43 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Tento výrobek se vyznačuje také velmi dobrými technickými parametry a jeho průměry navíjení umožňují dosáhnout velkých výšek pancíře. Konstrukce a tvar lamely umožňují dosahovat velkých šířek (dokonce až 3,9 metru), což umožňuje zakrývat velké skleněné plochy, jako jsou okna nebo fasády. Lamely Lamely PA 43 jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníkového plechu, který je odolný proti působení atmosférických vlivů, což zaručuje jeho životnost po dlouhé roky používání. Kromě toho jsou tyto lamely vyplněny polyuretanovou pěnou, což zajišťuje jejich tuhost a pevnost. 

PA 43 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL.Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

 

Lamela PA 45

 

PA 45 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Profil PA 45 je určen pro použití u okenních rolet, do dveřních otvorů a výkladních skříní s malými rozměry. Tyto profily se vyznačují lepšími technickými parametry a potažmo jsou stabilnější. Zároveň dobré navíjecí průměry umožňují použití tohoto profilu do kazet s malými rozměry. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací. Nízká hmotnost dovoluje použití ručního pohonu, pružinového a elektrického ovládání. PA 45 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

 

Lamela PA 52

 

PA 52 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Profil PA 52 je určen pro použití u rolet s velkými rozměry. Solidní konstrukce garantuje vysokou tuhost profilu, se zachováním elegantního, proporcionálního vzhledu. Díky pěně vyplňující profil se vyznačuje dobrou tepelnou a zvukovou izolací. V závislosti na použití se doporučuje použití ručního, pružinového nebo elektrického ovládání. PA 52 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

 

Lamela PA 55

 

PA 55 roletový profil hliníkový vyplněný polyuretanovou pěnou

Profil PA 55 je určen pro použití u okenních rolet, do dveřních otvorů a výkladních skříní. Solidní konstrukce garantuje vysokou tuhost profilů, se zachováním elegantního a proporcionálního vzhledu.

PA 55 je nabízen ve verzi s perforací nebo bez ní, v široké barevné škále odpovídající paletě RAL. Profily se vyznačují velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Profil je odolný vůči působení atmosférických vlivů.

Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům. Vyplňující je pěna neobsahuje freonové sloučeniny a barvy použité k výrobě neobsahují kadmium.

 

Lamela PEK 52 mříž

 

PEK 52 hliníkový profil mříž

Profil PEK 52 je určen pro použití ve formě rolovací mříže s malými rozměry do obchodů, obchodních pasáží, bank nebo jiných objektů se současným zabezpečením a možností prezentace vlastního zboží.

Je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny potažené práškovým lakem odolným vůči otěru a působení atmosférických vlivů, v bohaté barevné škále dle palety RAL. Povlak získaný tímto způsobem se vyznačuje velmi dobrou trvanlivostí odstínů a vysokou odolností vůči otěru. Hliníkové profily patří k ekologicky čistým výrobkům.