Rolety s boxem pro zaomítání pod fasádu.

Roleta se zaomítacím boxem montáž pod fasádu

 

Roleta se zaomítacím boxem montáž pod fasádu

 

Roleta se zaomítacím boxem + rolosíť montáž pod fasádu

 

Podomítkové systémy – SP 90

Podomítkové systémy zaomítacích rolet SP 90 jsou určeny pro použití především v novostavbách, ale také v již existujících objektech po provedení nutných změn v překladu okna. Důležitou otázkou je naplánování použití tohoto typu řešení a způsob montáže výrobků ještě v etapě při projektování budovy, což umožňuje efektivnější využití jejich funkčních předností. Podomítkové rolety zajišťují dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci, protože nezasahují do konstrukce okna, dveří a nadpraží a nenarušují tímto energetickou bilanci budovy. A co víc, tyto výrobky dokonale splývají s fasádou budovy a tvoří tak její nedílnou součást.

Čelo roletové schránky představuje zároveň podklad pro libovolný dokončovací materiál (např. omítku nebo zateplovací polystyrén), díky čemuž se čelo stává neviditelným prvkem fasády budovy. Systémy zaomítacích rolet SP  byly vyvinuty tak, aby zajišťovaly především ochranu proti tepelným ztrátám jako vhodné řešení pro pasivní dům a nerušili celkový vzhled domu . 

Systémy zaomítacích boxů SP také umožňují osazení integrované rolosítě proti otravnému hmyzu.  Jednoduché ruční stažení a vytažení rolosítě nám přináší neocenitelný komfort v letních měsících, kde je zapotřebí mít v oknech sítě a v zimních měsících je chránit proti povětrnostním vlivům.

 

 

 

 

 

➡ Podomítkový roletový box SP 90  – montáž pod omítku.           

 

     Box SP 90                                                  Box SP 90 s rolosítí

Velikosti roletových boxů SP 90:                                    

 137 mm,  165 mm, 180 mm, 205  mm,

Velikosti podpěrné lišty pro zaomítání:                    

  32 mm, 20 mm, (nutno dopočítat k šířce boxu)

Barevné možnosti spodní revizní klapky:   

standard bez příplatku                                                                                         bílá, stříbrná, šedá, světle hnědá, tmavě hnědá, antracit,  

 za příplatek dřevodekor:                                                                                    zlatý dub, ořech,

 možnost lakování dle vzorníku RAL

k dokonalému vzhledu s barvou fasády doporučujeme natřít fasádní barvou

 

 

 

 ➡  Příklady montáže:        

Box SP 90 zaomítací

Box SP 90 zaomítací s rolosítí

       


 ➡  Příklady montáže vodících lišt: